ECL10US03-P datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL10US03-P
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECL10US03-P Input Voltage: 85VAC To 264VAC / 120VDC To 370VDC No. Of Output Channels: 1 No. Of Outputs: 1 Output Current: 2.6A Output Voltage: 3.3V Power Rating: 10W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Switch Mode Rohs Compliant: Yes